Specjalista ds. sprzedaży i wdrażania systemów i serwisów
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Würth Polska Sp. z o.o.
2. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie systemów i serwisów logistycznych u klientów: maszyny vendingowe z materiałami eksploatacyjnymi i pomocniczymi, skanery, system Kanban
  • Koordynacja i monitoring projektów z obszaru e-business
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami w ramach wdrożenia, konfiguracji i dostosowywania rozwiązań biznesowych
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami w celu projektowania, opracowywania i wdrażania projektów u klientów z obszaru e-procurement
  • Poszukiwanie możliwości ulepszeń i rozwijania nowych projektów
  • Szkolenie klientów i wewnętrznych działów sprzedaży z systemów i serwisów
  • Praca na terenie południowej Polski

Nasze wymagania

  • Poparta doświadczeniem znajomość procesów zakupowych u klientów
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Zainteresowanie cyfrowymi innowacjami i rozwiązaniami IT
  • Preferowane wykształcenie techniczne lub IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SAP
  • Doświadczenie w obsłudze klienta z branży produkcyjnej
  • Znajomość platform zakupowych: Ariba, Coupa,OCI

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnym i zorientowanym na innowacje zespole sprzedażowym
  • Wsparcie przełożonego oraz kadry trenerskiej na każdym etapie adaptacji
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Samochód służbowy do całodobowej dyspozycji
  • Telefon komórkowy, laptop, tablet ipad
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179