Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży z językiem niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104730

Obowiązki

  • Pozyskiwanie klientów z rynku niemieckiego i budowanie bazy klientów
  • Mailowa i telefoniczna obsługa klienta
  • Tworzenie ofert cenowych w systemie Winpro
  • Wsparcie klientów w procesie realizacji zamówienia
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami niemieckojęzycznymi
  • Doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego lub doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane, ale nie jest wymagane
  • Chęć do pracy z klientem i rozwoju w zakresie obsługi klienta/sprzedaży

Oferujemy

  • Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (od poniedziałku do piątku)
  • Prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do karty sportowej
  • Stołówka pracownicza
  • Programy rabatowe, dodatek stażowy i premie sprzedażowe

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315