Specjalista ds. sprzedaży i kluczowych klientów
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
WROADS
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- Działanie jako pierwszy punkt kontaktowy dla dealerów firmy, zapewniając bieżące wsparcie w przypadku zapytań
- Poszukiwanie klientów końcowych korzystających z technologii firmy
- Wsparcie klienta w procesie sprzedaży, generowanie leadów, kontakt z potencjalnymi nabywcami
- Demonstrowanie produktów firmy na targach
Wymagania:
- Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego, specjalisty ds. obsługi kluczowych klientów, doświadczenie w pracy B2B
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do pracy zdalnej oraz w terenie (5 dni w tygodniu)
Oferuję:
- Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę lub B2B
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Elastyczny czas pracy

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377