Specjalista ds sprzedaży
  • Stęszew
specjalista ds sprzedaży
Stęszew, Stęszew, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i chciałbyś rozwijać się dalej? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę.

Dla naszego klienta z branży opakowań, do działu sprzedaży i marketingu, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży.

Oczekujemy

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (znajomość rynku spożywczego lub farmaceutycznego mile widziana)
  • wykształcenia średniego lub wyższego
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym min. B1
  • samodzielności, inicjatywy i zapału do działania
  • znajomości Ms Office ( w szczególności Excel)
  • dobrej organizacja pracy i umiejętność długoterminowego planowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • pracę stacjonarną (połączoną z wizytami u klientów)
  • prywatna opieka medyczne oraz ubezpieczenie grupowe
  • bony świąteczne
  • szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe

Zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów i negocjowanie warunków sprzedaży
  • poszukiwanie nowych możliwości i kierunków rozwoju na powierzonym rynku
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

  • Praca Stęszew
  • Stęszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228