Specjalista ds. handlu i sprzedaży
  • Luboń
Luboń, Luboń, wielkopolskie, Polska
Steelpress Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych
  • wdrożenie i prowadzenie sklepu internetowego z produktami firmy
  • obsługa platformy sprzedażowej B2B Comarch
  • opracowywanie skutecznej strategii sprzedażowej wraz z członkami zespołu
  • sporządzanie specyfikacji ofertowej
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami
  • raportowanie wyników
  • wprowadzanie zamówień do systemu Comarch ERP XL, wystawianie oraz weryfikowanie faktur sprzedaży
  • współorganizowanie transportów
  • kontakt z Agencją Celną

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/CI
  • znajomość języków wschodnich (np. j. ukraińskiego/j. białoruskiego)
  • zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej organizacji o silnej pozycji na rynku
  • dofinansowanie posiłków- karta lunchowa
  • umowę o pracę
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy zasadniczej i atrakcyjnego systemu premiowania
  • nagrody jubileuszowe
  • spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • nowoczesną jadalnię, napoje, kawę, herbatę
  • ubezpieczenie grupowe
  • program referencyjny pracowników
  • dofinansowana drużyna biegowa SPP Team

  • Praca Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570