Asystent ds. Sprzedaży
  • Luboń
Luboń, Luboń, Wielkopolskie, Polska
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
10. 4. 2024

Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla środowiska Ekon”zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisku ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY w salonie odzieżowym.
Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności (stopień znaczny lub umiarkowany) -warunek konieczny
- otwartość, komunikatywność
- kultura osobista
- gotowość do pracy zmianowej (bez godzin nocnych)
Zakres obowiązków:
- układanie towaru
- pomoc przy przyjmowaniu dostaw (dźwiganie do 10 kg)
- prawidłowe rozłożenie przyjętego asortymentu
- pomoc w aranżacji witryn
- prace porządkowe
Oferujemy:
- wynagrodzenie 3600-4000 zł brutto
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w warunkach chronionych oraz bogaty pakiet socjalny
- refundacja leków, wizyt lekarskich, pobytów w sanatoriach i turnusach rehabilitacyjnych
- dofinansowanie wczasów pracowników oraz kolonii dla dzieci
- opiekę Koordynatora
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych Rodo: http://aba-service.pl/odo/aba_informacja_odo.pdf

  • Praca Luboń
  • Asystent Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228