Junior Key Account Manager
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA Sp. z o.o.
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

HR SIGMA Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Bielsko-Biała
Pracodawca
Dodano
12.04.2024
Numer referencyjny
SDS/LR/04/2024

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych
  • Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości sprzedażowych
  • Współpraca z działem marketingu w celu promocji produktów i usług
  • Monitorowanie wyników sprzedażowych oraz raportowanie do przełożonych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Samodzielność w działaniu oraz zdolność do pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Firma HR SIGMA poszukuje kandydata, który będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie działalnością sprzedażową.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Key Account Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • Business Development Manager Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075