Business Development Manager
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
NAV24 Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów różnymi kanałami (prospecting)
  • Analiza docelowych rynków i segmentów potencjalnych klientów
  • Współpraca z działem marketingu w opracowywaniu metod pozyskania leadów
  • Prowadzenie pełnego procesu sprzedaży projektów wdrożeniowych do pozyskanych leadów
    • Analiza i weryfikacja pozyskanych zapytań
    • Badanie potrzeb i identyfikowanie problemów biznesowych
    • Rozpoznawanie procesów zakupowych klientów
    • Współpraca z zespołem presales podczas opracowywania oferty
    • Udział w negocjacjach i przygotowaniu umów
    • Zawieranie umów wdrożeniowych i serwisowych
  • Udział w doskonaleniu procesów sprzedażowych

WYMAGANIA:
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata
  • Doświadczenie w prospectingu
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów
  • Doświadczenie i umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych
  • Doświadczenie w negocjacjach
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert i umów handlowych
  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Proaktywne podejście do powierzonych obowiązków
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft 365 (MS Office) - PowerPoint, Word, Excel
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Dodatkowe atuty, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć naszych klientów:

  • Wiedza/doświadczenie związane z jednym z obszarów:
    • Firmy i procesy produkcyjne
    • Firmy i procesy dystrybucyjne / sieci handlowych
    • Firmy i procesy firm usługowych pracujących projektowo
    • Zagadnienia z finansów i księgowości
  • Doświadczenie w sprzedaży usług IT lub podobnych
  • Doświadczenie w rozmowach z osobami na stanowiskach zarządczych

OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazny onboarding
  • Nowoczesne biuro i świetna lokalizacja (blisko centrum miasta oraz obwodnicy S1 i S52)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Benefity pozapłacowe (m.in. Multisport, prywatna opieka zdrowotna, Grupowe Ubezpieczenie na Życie)
  • Elastyczne godziny pracy - rozpoczynamy 07:00 – 09:00
  • Zajęcia z języka angielskiego z native speakerem w godzinach pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Business Development Manager Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Key Account Manager Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782