MANAGER DZIAŁU PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Schiever Polska
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie produktem, tworzenie i realizacja akcji handlowych,
  • analiza wyników względem realizacji celu budżetu,
  • odpowiedzialność za wynik,
  • organizacja pracy i zarządzenie działem.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w handlu,
  • umiejętność budowania projektów handlowych, lokalnych akcji sezonowych,
  • chęć do poszukiwania nowych rozwiązań,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę i terminową wypłatę,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wdrożenie na stanowisko pracy,
  • premie roczne uzależnione od wyników Twojej pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • atrakcyjne świadczenia socjalne np.: bony na święta, paczki dla dzieci, karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, bilety do kina/teatru itp.,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • z nami możesz pomóc innym, biorąc udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • Key Account Manager Bielsko-Biała
  • Business Development Manager Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532