Specjalista ds. Sprzedaży
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Matech s.c. Jarosław Łataś Bartłomiej Łataś
16. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Firma Matech s.c. od wielu lat oferuje produkty techniczne dla przemysłu, w szczególności dla służb utrzymania ruchu. Za pomocą nowoczesnych produktów rozwiązujemy wiele problemów
  • przy naprawach i remontach
  • Drogie Panie! Nie bójcie się aplikować do naszej Firmy

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • masz czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • jesteś osobą silnie zmotywowaną do osiągania wysokich wyników,
  • twój staż pracy to minimum 10 lat,
  • jesteś energiczny/a i wykazujesz się dynamizm w działaniu.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie: satysfakcjonująca podstawa + prowizja,
  • bezpłatne profesjonalne szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714