Specjalista ds. sprzedaży usług HR
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
WORK TIME ZIELONA GÓRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3. 4. 2024
7 000,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
przygotowywanie oferte
reprezentacja firmy
monitoring rynku
Wymagania stanowiska
prawo jazdy kat.B -
komunikatywność -
wysoka kultura osobista -
samodyscyplina -
Doświadczenie na podobnym stanowisku, co najmniej 1 rok -
Umiejętność tworzenia nowej bazy klientów -
Umiejętność skutecznej komunikacji interpersonalnej -
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów -
Dobra znajomość pakietu MS Office -
Dobra organizacja pracy
Znajomość języków: angielski B1
Oferujemy
System zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym -
Warunki pracy do uzgodnienia, zgodne z doświadczeniem i preferencjami Handlowca; -
Narzędzia pracy: laptop, telefon. -
Wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190