Key Account Manager – Specjalista ds. Sprzedaży Oświetlenia
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
AWEX
25. 4. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie uzgodnień technicznych z Kontrahentami, odbywanie wizji lokalnych na obiektach gdzie instalowane będzie oświetlenie oraz wsparcie przy opracowywaniu projektów koncepcyjnych,
  • zarządzanie ofertą produktową w podległym regionie oraz działaniami terenowymi w zakresie sprzedaży produktów oświetleniowych,
  • utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży wykonawczej/ instalacyjnej/ projektowej w celu zwiększenia wolumenu sprzedaży,
  • wsparcie w przygotowywaniu ofert techniczno-handlowych na podstawie analiz dokumentacji projektowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych, doradztwa technicznego,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji handlowo – technicznych dla wykonawców/ instalatorów/ branżowych biur projektowych z zakresu rozwiązań oświetleniowych,
  • analiza tendencji rynkowych oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • udział w targach, konferencjach i spotkaniach biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne oraz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów oświetleniowych (lub produktów branży elektrotechnicznej),
  • znajomość pracy w obszarze dystrybucji elektrotechnicznej, wykonawców elektrycznych i branżowych biur projektowych,
  • znajomość inwestycji budowlanych na powierzonym terenie wraz z ich bieżącym statusem,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej/projektowej będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz negocjacji handlowych B2B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B.),
  • umiejętność zarządzania swoim czasem oraz wysoka samodyscyplina,
  • orientacja na Klienta oraz realizację celów zawodowych,
  • doświadczenie w zakresie pracy w systemie CRM gwarantujące płynne kontakty z klientami.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (wyłącznie umowa o pracę),
  • motywacyjny system premiowania zadaniowego w oparciu o osiągane wyniki,
  • samochód służbowy oraz pozostałe niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy,
  • system szkoleń branżowych umożliwiający rozwój na powierzonym stanowisku pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju Twojej kariery w naszej Firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

AWEX

AWEX – to Lider wśród producentów systemów bezpieczeństwa, a wytwarzane w Polsce systemy oświetlenia awaryjnego oraz systemy sygnalizacji pożaru są produktami cenionymi zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Firma realizuje od lat misję profesjonalnego i świadomego producenta urządzeń w swojej branży. Opiera się na zaawansowanych technologiach i autorskich rozwiązaniach z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)

  • Praca Zielona Góra
  • Key Account Manager Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Account manager Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Specjalista ds. finansów Zielona Góra
  • Specjalista ds. reklamy Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963