Specjalista ds. sprzedaży
  • Czechowice-Dziedzice
specjalista ds. sprzedaży
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Lontex Group Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kontakt telefoniczny i mailowy z klientem oraz aktywna sprzedaż asortymentu

- budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy

- przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych

- wystawianie dokumentów handlowych

WYMAGANIA:

Wymagania:

- osoby ze statusem studenta/min. wykształcenie średnie

- silna motywacja oraz zaangażowanie do realizacji celów sprzedażowych

- doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej będzie dodatkowym atutem

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- obsługa biurowego sprzętu

OFERUJEMY:

- możliwość pracy z wykorzystaniem wyuczonego języka (telefony, maile, spotkania),

- możliwość wyjazdów służbowych,

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228