Specjalista ds. sprzedaży/przedstawiciel handlowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
INTERGOS Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż wyrobów medycznych jednorazowego użytku klientom Firmy (m.in. branża medyczna, kosmetyka/fryzjerstwo, branża BHP, przetwórstwo)

  • wizyty handlowe

  • pozyskiwanie i realizacja zamówień

  • obsługa posprzedażowa

  • sporządzanie ofert i wycen szacunkowych

  • pozyskiwanie i utrzymywanie nowych klientów
  • realizacja planów i zadań sprzedażowych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy z klientem, w tym w charakterze przedstawiciela handlowego (min. 3 lata)

  • doświadczenie w telemarketingu

  • pożądane doświadczenie w branży wyrobów medycznych jednorazowego użytku (min. 1 rok)

  • znajomość przepisów prawnych dotyczących wyrobów medycznych

  • biegła obsługa systemów informatycznych procesu sprzedaży

  • praktyczna znajomość języka angielskiego

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności negocjacyjne

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę z motywacyjnym systemem premiowym

  • narzędzia do pracy stacjonarnej i mobilnej

  • pracę w Firmie z 30-letnim doświadczeniem w branży i ugruntowaną rynkową pozycją

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności świadczenia z ZFRON

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Przedstawiciel handlowy Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075