Specjalista ds. sprzedaży
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych
  • Prezentacja samochodów oraz firmy
  • Udział w wydawaniu pojazdów do klienta
  • Przeprowadzanie szkoleń z obsługi samochodów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

WYMAGANIA:
  • Znajomość branży pożarniczej - czynny lub emerytowany strażak
  • Prawo jazdy Kat. C
  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Sumienność i samodzielność
  • Znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY:
  • Pracę pełną wyzwań i bez monotonii
  • Poczucie sprawczości i dynamikę działań
  • Rozwój zawodowy połączony z uprawianiem własnej pasji pożarniczej
  • Udział w ciekawych wydarzeniach związanych z branżą
  • Pracę w firmie z ponad 30 letnią tradycją, ugruntowaną pozycją na rynku, i tworzącą nietuzinkowe środowisko pracy, które skupia ponad 200 wysoko wyspecjalizowanych pracowników.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075