SPECJALISTA DS. SIECI WŁASNEJ
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1063488601

Obowiązki

  • odpowiadasz za zapewnienie warunków organizacyjnych i technicznych funkcjonowania sieci oddziałów oraz agencji,
  • przygotowujesz koncepcje organizacji i funkcjonowania sieci oddziałów i agencji,
  • współpracujesz przy projektach modernizacji placówek banku,
  • sporządzasz prezentacje, informacje, raporty i analizy dotyczące działalności biznesowej oddziałów, potencjału zewnętrznego i działalności konkurencyjnej,
  • kreujesz pomysły zmian i ulepszeń w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań funkcjonowania oddziałów,
  • bierzesz udział w projektach strategicznych banku,
  • współpracujesz przy kształtowaniu sieci agencyjnej oraz sieci urządzeń samoobsługowych i wspomagających obsługę.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315