Specjalista ds. bezpieczeństwa sieci
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
ALEX Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Obowiązki

  • Planowanie, wdrażanie i rozwój sieci, systemów i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Zapewnienie poprawnego działania i bieżącego utrzymania sieci, serwerów, przełączników, zapór firewall i towarzyszących im systemów informatycznych
  • Zapewnienie cyberbezpieczeństwa
  • Zarządzanie wyposażeniem elektronicznym
  • Bieżąca obsługa użytkowników

Wymagania

  • Min. 2- letnie doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą sieciową
  • Bardzo dobra znajomość technologii sieci komputerowych oraz zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi
  • J.angielski pozwalający na czyt. dokumentacji
  • Szeroko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie+ premia

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: , w tytule wiadomości wpisując IT.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228