Specjalista ds. umawiania spotkań
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
CLOUD CC
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć, poszukujesz interesującej pracy?
Czy lubisz komunikować się z przedsiębiorstwami?
Posiadasz dobre umiejętności interpersonalne lub chciałbyś je rozwijać?
Jeśli odpowiedziałeś tak x3, to koniecznie sprawdź naszą ofertę!
Twój zakres obowiązków
-Telefoniczny kontakt z klientem - bez elementu sprzedaży
-Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu
-Weryfikacja uzupełnionych formularzy przesłanych przez firmy
-Badanie potrzeb klientów B2B oraz B2C
-Współpraca przy ciekawych projektach
Nasze wymagania
-Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
-Dobra znajomość obsługi komputera
-Szybkie i stabilne łącze Internetowe
-Dobra dykcja
-Samodzielność w działaniu i nastawienie na cel
-Mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub w obsłudze klienta
-Mile widziany status ucznia/studenta
Oferujemy
-Gwarantowaną stawkę godzinową 29 zł brutto
-Dodatkowe premie miesięczne - nawet do 30%
-Statystyki premii widoczne na bieżąco online
-Pracę w stałych godzinach
-Bazę klientów zapewnianą przez firmę
-Praca na przejrzystym systemie obsługi call center vicidial
-Bieżące wsparcie doświadczonego Managera
-Firmowy laptop oraz słuchawki
-Szkolenie wstępne i projektowe
-Praca na pełen etat
-Płatną przerwę na 8,5h pracy otrzymujesz do godziny (55-60 minut) przerwy każdego dnia
-Rekrutacja 100% zdalna, bez konieczności wychodzenia z domu
-Elastyczny grafik pracy

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293