Specjalista ds. Serwisu / Elektryk / Automatyk
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
ZOLMOT ENERGIA J.B. Zielińscy sp.j.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie systemów zasilania gwarantowanego,
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi,
  • reakcję na zgłoszone awarie,
  • doradztwo techniczne,
  • tworzenie dokumentacji dotyczącej instalowanych urządzeń,
  • prefabrykacja szaf elektrycznych i automatyki dla urządzeń zasilania gwarantowanego,

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne elektryczne, elektromechaniczne lub pokrewne,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • dociekliwość i ciekawość podczas analizowania problemów technicznych,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,
  • znajomość oprogramowania MS Office,
  • znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, BricsCAD lub inne).
  • znajomość budowy silników będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop z oprogramowaniem),
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • nagrody uznaniowe,
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych kompetencji w dziedzinie mechaniki, elektryki i automatyki.

  • Praca Poznań
  • Automatyk Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523