Specjalista ds. serwisu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, która do­star­cza roz­wią­za­nia w za­kre­sie ochro­ny prze­ciw­po­ża­ro­wej sto­so­wa­ne między innymi w za­kła­dach cen­trach lo­gi­stycz­nych, biurach i bu­dyn­kach ad­mi­ni­stra­cyj­nych poszukuję Specjalisty ds. Serwisu. Jeżeli posiadasz doświadczenie, jako Serwisant, masz prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdów służbowych,może to być dla Ciebie szansa na dalszy rozwój. Nie zwlekaj - aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego, preferowane wyższe
  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, niekoniecznie w branży
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy wyjazdowej (promień działania do 250-300km od miejsca zamieszkania)
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • mile widziana możliwość pracy na wysokości oraz doświadczenie w obsłudze podestów samojezdnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • samochód służbowy z kartą paliwową
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię roczną
  • szkolenia wewnętrzne
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • prywatne ubezpieczenie na życie

Zadania

  • obsługa instalacji bezpieczeństwa pożarowego na przydzielonym obszarze (promień działania do 250-300km od miejsca zamieszkania)
  • obsługa i konserwacja instalacji ppoż.
  • montaż, naprawa i uruchamianie instalacji ppoż.
  • doradztwo techniczne
  • raportowanie z wykonanych prac

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190