Pracownik serwisu / Serwisant
  • Poznań, wielkopolskie
Poznań
17. 1. 2024

Miejsce pracy: Jasin (k. Poznania) i praca mobilna

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie usterek, wykonywanie napraw i serwisowania urządzeń elektronicznych i podzespołów
  • Prowadzenie harmonogramów serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń do oczyszczania powietrza
  • Koordynacja serwisów, uzupełnianie dokumentacji serwisowej
  • Montaż i prace serwisowe w ramach funkcjonowania nieruchomości budowlanych
  • Przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu serwisów urządzeń
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych w zakresie eksploatacji do 1kV
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy wyjazdowej i w delegacjach

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B – sam/sama decydujesz jaką formę zatrudnienia wybierzesz
  • Pracę z wolnym weekendami :)
  • Pakiet medyczny
  • Pracę w kameralnym zespole Serwisantów
  • Dofinansowanie do szkoleń stanowiskowych i nauki języków obcych
  • Kartę Multisport

  • Praca Poznań
  • Serwisant Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072