SPECJALISTA DS. ROZWOJU
  • Katowice
Katowice, Obroki 107, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
ZŁOTY ORZECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
29. 3. 2024
od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie działań związanych z pozyskiwaniem franczyzobiorców, rozwojem rynku sieci franczyzowej,
2. Nawiązywanie kontaktów z osobami zarządzającymi sklepami, właścicielami sklepów, obiektów budowlanych, wykrywanie potencjalnych sklepów,
3. Rozpoznawanie miejsc na przyszłe inwestycje, znajdowanie regionalnych inwestorów budowlanych,
4. Ocena sklepów i obiektów budowlanych w zakresie: pozycji na rynku, potencjału handlowego, konkurencji i standardu funkcjonowania,
5. Raportowanie efektów pracy.
- Miejsce pracy: Biuro + teren województwa Śląskiego
- Godziny pracy: 8:00-16:00.

Inne wymagania
Wymagania:
- Znajomość detalicznego rynku spożywczego i regionalnych sieci handlowych,
- 1 rok doświadczenia w branży FMCG (produkty szybkozbywalne),
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji,
- Samodzielność, umiejętność organizowania czasu pracy własnej,
- Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
- prawo jazdy kat. B (pracodawca zapewnia samochód służbowy),
- znajomość Pakietu MS Office, PowerPoint.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179