SPECJALISTA DS. PŁAC
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
16. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Praca ta wymaga znajomosci przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych, PPK, funduszu socjalnego, znajomości programu Comarch, Optima, Płatnik, znajomości kadr.
Zakres obowiązków:
Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej.
Zgłoszenia pracowników i członków rodzin do ZUS oraz raporty rozliczeniowe ZUS.
Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców.
Obliczanie zobowiązań wobec ZUS, US.
Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-11, PIT-4.
Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych.
Naliczanie i raportowanie wpłat do PPK.
Obsługa funduszu socjalnego.
Wystawianie zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu RP-7, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na prośbę pracownika.
Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych.
Raporty i analizy płacowe na potrzeby wewnętrzne oraz GUS.

Inne wymagania
Wymagania konieczne: znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych, PPK, funduszu socjalnego, znajomość programu Comarch, Optima, Płatnik, znajomość kadr.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075