Mobilny Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
AGATA Spółka Akcyjna
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=m7FoN5Igp74
Twój zakres obowiązków

  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój pracowników Agata S.A.;
  • Będziesz uczestniczyć w wielu ciekawych projektach HR, w tym będziesz tworzyć i prowadzić szkolenia dla pracowników, realizować działania EB, szukać nowych sposobów na rekrutację pracowników i wiele innych!
  • Będziesz wspierać salony w rekrutacjach w całej Polsce;
  • Będziesz współpracować z wieloma działami w dużej firmie o strukturze rozproszonej;
  • Będziesz wspierać pracowników w okresie ich wdrożenia;
  • Twoja praca będzie rozwojowa i dynamiczna!

Nasze wymagania

  • Wymagane jest doświadczenie w pracy z ludźmi, szczególnie w prowadzeniu spotkań, szkoleń i/lub procesów rekrutacyjnych;
  • Dla nas ważna jest Twoja kreatywność, chęć poszukiwania rozwiązań, otwartość, dynamiczne działanie i optymizm;
  • Konieczne jest posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz chęć podróżowania na terenie kraju;
  • Oczekujemy samodzielności i dobrej organizacji pracy;
  • Będzie Ci niezbędna znajomość pakietu Office.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze;
  • Bezpłatny parking;
  • Brak dress codu;
  • Prezent urodzinowy

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075