Specjalista ds. Rekrutacji
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
AYP Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

AY Prime obecnie poszukuje do siedziby firmy w Pruszczu Gdańskim osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków:

-        Aktywne poszukiwanie potencjalnych kandydatów poprzez różnorodne źródła, takie jak strony internetowe z ofertami pracy, portale społecznościowe, bazy danych kandydatów

-        Tworzenie atrakcyjnych treści rekrutacyjnych oraz grafów, które przyciągną uwagę najlepszych talentów

-        Rozmowy rekrutacyjne z kandydatami

-        Analiza trendów rekrutacyjnych i rynkowych mających wpływ na strategię rekrutacyjną

-        Utrzymywanie aktywności w mediach społecznościowych oraz promowanie marki Pracodawcy w celu przyciągnięcia potencjalnych Kandydatów

Oferujemy:

-        Umowę o pracę lub B2B

-        Elastyczne godziny pracy

-        Możliwość realizacji własnych pomysłów

-        Wsparcie Opiekuna w trakcie okresu wdrożeniowego

-        Współpracę w dynamicznym zespole, który ceni innowacje i kreatywność

-        Szkolenia i wsparcie w doskonaleniu umiejętności rekrutacyjnych

Wymagania

-        Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji

-        Kreatywność i umiejętność tworzenia przykuwających uwagę treści

-        Zdolność do pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności interpersonalne

-        Energia, entuzjazm i chęć ciągłego doskonalenia

-       Znajomość pakietu Office

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179