Specjalista ds. Rekrutacji
  • Warszawa, Urysnów
mazowieckie, Warszawa, Urysnów, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Human Resources Poland sp. z .o. o.

Agencja Rekrutacyjna HR.PL, posiada ugruntowaną pozycję na rynku i ponad 20- letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników w Polsce i za granicą.

Poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
  • Publikacja ogłoszeń oraz selekcja CV, przeprowadzanie telefonicznych i bezpośrednich interview.
  • Skuteczne i aktywne pozyskiwanie kandydatów.
  • Opracowywanie profili zawodowych kandydatów.
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi Klientami.
  • Optymalizacja procesu rekrutacji kandydatów, zamykanie i negocjowanie ofert.
  • Poszukiwanie świeżych i oryginalnych strategii pozyskiwania kandydatów i klientów.
  • Usprawnianie i udoskonalanie  procesu rekrutacji /sourcingu.
  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji, zarówno z Klientami jak i Kandydatami.

Czego oczekujemy:

  • Zaangażowania i efektywności w budowaniu i nawiązywania kontaktów.
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy nad powierzonymi projektami.
  • Sumienności i skuteczności w realizacji zadań/projektów.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Wykształcenia wyższego, bądź w trakcie studiów zaocznych.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

To oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole.
  • Stałe wynagrodzenie plus prowizje i premie.
  • Pracę w godz. 9:00-17:00.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia i kursy.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246