Specjalista ds. rekrutacji
  • Prószków
Prószków, Prószków, Opolskie, Polska
Carpediem Care
12. 10. 2024

Nasza firma nie zwalnia tempa i szukamy nowych ludzi, którzy pomogą nam w dalszym rozwoju! Jeśli znasz język niemiecki i szukasz pracy jako rekruter/rekruterka w fajnym, przyjaznym zespole, to właśnie Ciebie potrzebujemy!
Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowisko opiekun/ka
• rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym i administracyjnym
• publikacja ogłoszeń o pracę na stronie internetowej, portalach pracy, mediach społecznościowych
• raportowanie prowadzonych procesów rekrutacyjnych
• stała współpraca z działem obsługi klienta, działem kadr
• prowadzenie działań mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku firmy na rynku pracy
Oczekujemy:
• znajomości języka niemieckiego
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywności
• umiejętności samodzielnego planowania czasu pracy
Oferujemy:
• umowę o pracę, umowę zlecenie, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• stałe wynagrodzenie i system premiowy
• wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
• dofinansowanie do szkoleń i kursów
• pracę w przyjaznej atmosferze
• elastyczne godziny pracy - start między 8:00 a 09:00
• bezpłatny parking dla pracowników
• wyjścia integracyjne
• spotkania urodzinowe
• swobodny dress code
Prosimy o nadesłanie CV na adres:
Rekrutację prowadzi Sabina tel.+ 48 722 006 605
Pamiętaj o zamieszczeniu - zgody na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez CD Carpediem Care Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, NIP: 9910547496 wykraczających poza zakres danych wskazanych w Kodeksie pracy."
Skopiu i wklej do swojego CV zanim wyślesz do nas.

  • Praca Prószków
  • Prószków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251