Specjalista ds. Reklamacji
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, mazowieckie, Polska
KGL S.A.
24. 4. 2024

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych i narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki. Od lat koncentrujemy nasze działania na zwiększaniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własną narzędziownię.

Oferujemy:

  • wdrożenie pod nadzorem doświadczonych pracowników
  • wynagrodzenie stałe oraz premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych od klientów
  • komunikacja z działami zaangażowanymi w analizę reklamacji oraz współpraca przy ustalaniu toku dalszego postępowania
  • kontakt z klientem w kwestii reklamacji
  • przygotowywanie korespondencji związanej z postępowaniem reklamacyjnym
  • udział w analizie zdarzeń jakościowych
  • nadzór nad terminowym rozpatrywaniem reklamacji
  • rozliczanie reklamacji wewnętrznych i reklamacji od Klientów
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących reklamacji

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze administracji reklamacji lub obsługi klienta (warunek konieczny)
  • dobra znajomość procedur reklamacyjnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • Praca Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228