Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, mazowieckie, Polska
Efferta Pharma Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na procesem badań wyrobu gotowego i surowców w laboratoriach zewnętrznych, weryfikacja wyników badań z specyfikacją.
  • Nadzór nad dokumentacja systemową w ramach Systemu Zarządzania Jakością, wykonywanie bieżących kontroli, inspekcji, audytów w Zakładzie Produkcyjnym.
  • Weryfikacja dokumentacji jakościowej dostarczanych przez dostawców.
  • Nadzór nad realizacją działań korygujących, prowadzenie procesu reklamacji, prowadzenie dokumentacji związanej z tymi procesami.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników związanych z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności, biologiczno-chemiczne lub pokrewne).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zapewnienia i kontroli jakości.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na komunikację i pracę z dokumentacją.
  • Znajomość zasad systemów zarządzania jakością GMP/ GHP, HACCP, ISO 22000, BRC.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji.
  • Książeczka sanitarno- epidemiologiczna.

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń wstępnych i wdrożeniowych.
  • Szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dużą samodzielność działania.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862