Specjalista ds. przekazów pieniężnych Western Union
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ISI INTERCASH POLAND sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja międzynarodowych przekazów pieniężnych Western Union,
  • realizacja transakcji wymiany walut.

WYMAGANIA:
  • umiejętność obsługi komputera,
  • odpowiedzialność, skrupulatność,
  • dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym, również w niektóre weekendy,
  • dodatkowym atutem będą: znajomość języka angielskiego, doświadczenie w zakresie obsługi klienta, praktyczna znajomość zasad sprzedaży.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia w międzynarodowej firmie,
  • opłacamy kurs kasjera walutowego oraz szkolenie AML,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • praca na cały etat,
  • umowa o pracę lub zlecenie (do wyboru przez pracownika)
  • prywatną opiekę medyczną,
  • karty multisport,
  • karty lunchowe (zasilane są w każdym miesiącu kwotą - 400zł),
  • dodatkowe niezbędne szkolenia.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293