Specjalista ds. Produktu
  • Wola Mrokowska
mazowieckie, Wola Mrokowska, mazowieckie, Polska
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Główne zadania:

  • zarządzanie powierzoną grupą produktów, w tym budowanie marki oraz informacji o produktach,
  • ścisła współpraca z działem R&D w zakresie rozwoju produktów,
  • wprowadzanie nowych produktów do oferty,
  • reprezentowanie firmy w stowarzyszeniach branżowych,
  • analiza rynku HVAC pod kątem działań konkurencji, sytuacji na rynku oraz wyznaczanych trendów,
  • uczestnictwo w targach branżowych w kraju i zagranicą,
  • pisanie i redagowanie artykułów technicznych oraz marketingowych,
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników oraz klientów.

Oczekiwania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w branży HVAC,
  • wykształcenie techniczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • znajomość narzędzi MS Office oraz CRM,
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • zdolności analityczne, dociekliwość oraz umiejętność dzielenia się wiedzą.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie o charakterze stacjonarnym w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w obszarze marketingu,
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków,
  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293