Specjalista ds. PR i mediów społecznościowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko
Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie strategii PR i marketingowej.
  • Budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych, prowadzenie profili.
  • Przygotowanie i dystrybucja treści publikowanych w sieci (strony www, newslettery, maillingi).
  • Realizacja działań w obrębie Prasowego Centrum Informacyjnego Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, lokowanie ekspertów w mediach ogólnopolskich i lokalnych.
  • Promocja i współorganizacja wydarzeń typu absolutoria, inauguracje roku akademickiego, konferencje, webinaria.
  • Reagowanie na sytuacje kryzysowe.
  • Monitoring mediów, analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań (z wykorzystaniem Sotrender i PSMM Monitoring & More).

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Posiadanie merytorycznej wiedzy z zakresu PR i media relations, w tym znajomość narzędzi do monitoringu mediów.
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści w kanałach Facebook, LinkedIn, Instagram, X (Twitter), YouTube).
  • „Żyłka dziennikarska”, doświadczenie we współpracy z dziennikarzami oraz umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną, w tym „lekkie pióro”.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo do 31 stycznia 2026 r.
  • Pełen etat.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-8 dni).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca w systemie hybrydowym (1 tydzień - 3 dni w biurze/2 dni w domu; 2 tydzień - 2 dni

    w biurze/3 dni w domu).
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów WSB Merito należących do Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692