Specjalista ds. zakupów i łańcucha dostaw
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
FOODjobs
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalista ds. Zakupów i Łańcucha Dostaw
Miejsce pracy: Poznań
ZADANIA:
• Koordynacja procesu zamówień w zakresie surowców, opakowań i towarów handlowych zgodnie z polityką zakupów pracodawcy
• Obsługa i kontrola poprawności faktur zakupowych
• Dbałość o terminowość dostaw
• Kontrola jakości realizowanych dostaw – we współpracy z Działem Jakości
• Kontakt z dostawcami w ramach procesu reklamacyjnego
• Prowadzenie bazy dostawców i jej stały rozwój
• Współudział w procesach analizy potrzeb zakupowych, analizy ofert dostawców, negocjacji – razem z Kupcem odpowiedzialnym za określone portfolio
• Stałe optymalizowanie cen oraz alternatyw dla kupowanych asortymentów
• Kontrola dokumentacji dotyczącej: zamówień, dostaw, reklamacji
• Raportowanie do bezp. przełożonego
• Wsparcie dla Działu Handlowego
WYMAGANIA:
• Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku (Dział Zakupów, Dział Jakości, Łańcuch Dostaw, etc.)
• Wykształcenie wyższe z zakresu, np..: Zarządzanie i Marketing, Ekonomia, Logistyka, Technologia Żywienia, Towaroznawstwo
• Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
• Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
• Odpowiedzialność za powierzony obszar i konsekwencja w działaniu
• Wysokie umiejętności analityczne, skrupulatność
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość j. angielski – komunikatywny B1/B2
• Umiejętność poruszania się w pakiecie MsOffice – w tym dobra znajomość Excel
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę na pełen etat
• Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
• Szkolenie wdrożeniowe
• Możliwość współpracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży FMCG
• Możliwość rozwoju kariery zawodowej

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246