Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gobarto S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień i telefoniczna sprzedaż asortymentów w Regionie,
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży poprzez promowanie produktów gazetowych oraz pomoc klientowi w doborze odpowiedniego asortymentu,
  • Obsługa telefoniczna klienta,

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie do życia ?,
  • Minimum wykształcenie średnie,
  • Dokładność i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Znajomość asortymentu mięsno-wędliniarskiego.

To oferujemy

  • Bezpieczny pracodawca
  • Różne możliwości rozwoju - szkolenia, awanse, rekrutacje wewnętrzne
  • Świętowanie sukcesów
  • Fundusz socjalny
  • Integracja
  • Kawa z szefem
  • Najlepszy Zespół Ever
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa o pracę, stabilna praca na dłużej

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570