Specjalista ds. Płatności i Analizy Cash Flow
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowywanie raportów dotyczących płynności finansowej oraz krótkoterminowych zobowiązań i należności
  • Analiza i zarządzanie krótkoterminowym cash flow
  • Współpraca w ramach projektów w zakresie finansowania bieżącej działalności i przyszłych inwestycji
  • Sprawdzanie i przygotowywanie planowanych przelewów zgodnie z wyznaczonymi terminami
  • Obsługa płatności walutowych oraz zarządzanie przelewami w systemie finansowym oraz w bankowości elektronicznej
  • Weryfikacja i autoryzacja płatności bankowych

Nasze wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Znajomość systemów płatnościowych i bankowości elektronicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z obszaru finansów)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED itp.
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714