Specjalista ds. płac i kadr
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA
19. 4. 2024

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. są przedsiębiorstwem, które istnieje na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. Głównym celem działalności Spółki jest zaspakajanie potrzeb bezpieczeństwa i obronności państwa w zakresie produkcji, serwisowania, obsługiwania, modyfikacji modernizacji i remontów oraz napraw wojskowych pojazdów gąsienicowych i kołowych.

Zakres zadań podstawowych:

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych oraz innych świadczeń pracowniczych na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS,
  • naliczanie i dokonywanie wszelkich potrąceń z wynagrodzenia, w tym zajęć komorniczych oraz sądowych,
  • sporządzanie list płac, prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych oraz czasu pracy,
  • zgłaszanie pracowników do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
  • sporządzanie raportów i analiz płacowych,
  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym.

Oferujemy:

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179