Specjalista ds. kadr i płac
  • Poznań
specjalista ds. kadr i płac
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Szukasz nowych możliwości zawodowych i masz doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym? Świetnie się składa! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. kadr i płac oraz kierowniczki tego zespołu. Nie czekaj - aplikuj!

Oczekujemy

  • znajomości systemów ERP (preferowany SAP, ale nie jest on wymagany)
  • znajomości j. angielskiego (min. A2/B1)
  • 1-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • kompetencje interpersonalne rozwinięte na wysokim poziomie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie przez Randstad w oparciu o umowę zlecenie przez pierwsze 3 miesiące
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę po okresie próbnym
  • pracę hybrydową (2-3 dni w tygodniu w biurze zlokalizowanym w centrum Poznania)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną i możliwość wykupienia karty sportowej

Zadania

  • przygotowywanie listy płac
  • rozliczanie godzin pracy
  • obliczanie wynagrodzeń i premii
  • praca na systemie SAP
  • na stanowisku kierowniczki do zadań będzie należało zarządzanie pracą zespołu kadr i płac

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075