Specjalista ds. Optymalizacji Procesów i Robotyzacji
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
PLP POLAND (BELOS) S.A
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych/technologicznych w tym programowania CNC (Fanuc i Heidenhain)
  • Robotyzacja i Automatyzacja stanowisk pracy
  • Wdrażanie optymalizacji na produkcji w oparciu o narzędzia Lean Manufacturing
  • Dbałość o ergonomię na stanowiskach pracy

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe (budowa maszyn - mechatronika, automatyk i robotyka, mechanika)
  • Doświadczenie w zakresie robotyzacji i automatyzacji stanowisk produkcyjnych.

Mile widziane

  • Znajomość procesów technologicznych takich jak obróbka skrawaniem i spawanie

OFERUJEMY:

To oferujemy

  • Ciekawa praca w międzynarodowej organizacji o silnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników
  • Wysokie standardy pracy
  • Liczne bonusy płacowe i pozapłacowe
  • Stabilne zatrudnienie w firmie funkcjonującej nieprzerwanie od ponad 75 lat
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy i doskonalenie umiejętności językowych
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz przyjazne środowisko pracy
  • Cudowanie ścieżki kariery wśród najlepszych specjalistów w branży, z uznaniem i zaufaniem klientów na całym świecie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190