Specjalista ds. zabezpieczania i przewozu ładunków - Niemcy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
SPC Polska International
10. 4. 2024

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy w młodej firmie która odniosła sukces?
Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.
Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim z ponad 10 – letnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia firm w Niemczech.
Sprawdź -> aplikuj -> do zobaczenia :)
Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:
przyjmowanie zleceń i kontrola dostaw ładunku do klienta,
pomoc i kontrola w zakresie mocowania ładunków,
aktywna promocja usług poprzez bezpośredni kontakt z klientem,
budowanie długofalowych relacji oraz rozwój współpracy z aktualnymi i nowymi klientami,
raportowanie aktualnych wyników pracy.
Oczekiwania:
mile widziana znajomość rynku i doświadczenie w branży motocyklowej,
zaangażowanie i dokładność w działaniu,
prawo jazdy kat. B,
komunikatywna znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego
dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie poniedziałek-piątek.
Oferujemy:
wynagrodzenie 3500 zł/netto + premia wydajnościowa + napiwki,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
ubezpieczenie na życie i NNW,
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim,
możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
niezbędne narzędzia pracy,
ciekawa i pełna wyzwań praca,
przyjazna atmosfera współpracy.
Wybierz dogodną dla Ciebie formę aplikowania:
- prześlij CV za pomocą formularza,
- lub zadzwoń na nr 503-663-726 lub 692-586-529 od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 chętnie przedstawimy Ci szczegóły rekrutacji.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę SPC Polska International sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę SPC Polska International sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma SPC Polska International Sp. z o.o.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179