Specjalista ds. optymalizacji procesów
  • Klecza Dolna
małopolskie, Klecza Dolna, małopolskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
23. 3. 2024

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie usprawnień w procesach produkcyjnych,
  • Ulepszanie procesów produkcyjnych za pomocą metod Lean, w tym 5S,
  • Analiza efektywności i jakości na stanowiskach pracy,
  • Redukcja kosztów materiałów,
  • Tworzenie raportów,
  • Organizacja i szkolenie pracowników w zakresie Lean Manufacturing.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w Lean Manufacturing,
  • Doskonała znajomość metodyki Lean,
  • Umiejętność korzystania z narzędzi optymalizacyjnych i badawczych,
  • Dobra praktyczna znajomość Excela,
  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę Multisport.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714