Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Posiadasz wykształcenie wyższe jako magister lub inżynier ochrony środowiska lub w dziedzinach pokrewnych? Chciałbyś poznać specyfikę pracy w branży kosmetycznej i poszerzyć swoje doświadczenie? Wielozadaniowość to Twoja specjalność?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak, to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości takich zagadnień jak zarządzanie odpadami, gospodarka wodna, opłata produktowa
  • znajomości wymagań normy ISO 14001
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającą korespondencję mailową
  • umiejętności radzenia sobie z kilkoma zadaniami równocześnie
  • komunikatywności i otwartości
  • chęci do rozwoju i zdobywania nowych kompetencji
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia audytora wewnętrznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • po okresie próbnym możliwość pracy z domu 1 dzień w tygodniu
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
  • kartę multisport i opiekę medyczną
  • zniżki do bufetu firmowego i na firmowe produkty
  • bonus roczny

Zadania

  • analiza aktów prawnych i dostosowywanie działań do obowiązującego prawa
  • weryfikacja i aktualizacja wydanych decyzji, pozwoleń z urzędów
  • przeprowadzanie audytów
  • tworzenie instrukcji
  • inicjowanie działań proekologicznych
  • zadania związane z opłatą produktową (możliwość przyuczenia)
  • odpowiedź mailowa na zapytania od klientów zagranicznych
  • sporządzanie raportów na potrzebę przełożonego i firmy

  • Praca Piaseczno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Piaseczno
  • Technik ochrony środowiska Piaseczno
  • Specjalista ds. ochrony danych Piaseczno
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Piaseczno
  • Specjalista ds. Zakupów Piaseczno
  • Specjalista ds. marketingu Piaseczno
  • Specjalista ds. ofertowania Piaseczno
  • Specjalista ds. Zarządzania Piaseczno
  • Specjalista ds. Eksportu Piaseczno
  • Specjalista ds. transportu Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782