Specjalista ds. HR
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
POLAQUA Sp. z o.o.
20. 2. 2024
Informacje o stanowisku

POLAQUA SP. Z O.O.
Do centrali firmy Polaqua poszukujemy osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. HR
Miejsce pracy: woj. Wólka Kozodawska k/Piaseczna
ZADANIA:
• Realizacja procesów rekrutacyjnych;
• Uczestnictwo w realizacji inicjatyw z obszaru ZZL;
• Bieżąca współpraca z kadrą managerską w aspekcie potrzeb z obszaru HR;
• Zarządzanie obiegiem dokumentów;
• Przygotowywanie zestawień i raportów.
WYMAGANIA:
• Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze HR - w rekrutacji;
• Wykształcenie wyższe mile widziane w obszarze HR;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Wysoka odpowiedzialność za powierzone obowiązki;
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
• Duża samodzielność w działaniu;
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
OFERUJEMY:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy, pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, kurs języka angielskiego;
• Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• Możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii.

  • Praca Piaseczno
  • Specjalista ds. HR Piaseczno
  • Specjalista ds. Sprzedaży Piaseczno
  • Specjalista ds. telekomunikacji Piaseczno
  • Specjalista ds. PR Piaseczno
  • Specjalista ds. ofertowania Piaseczno
  • Specjalista ds. Zarządzania Piaseczno
  • Specjalista ds. Eksportu Piaseczno
  • Specjalista ds. transportu Piaseczno
  • Specjalista ds. turystyki Piaseczno
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714