Specjalista ds. jakości
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Jeśli znasz wymagania norm ISO 9001, 14001, 13485 oraz GMP kosmetycznego i/lub farmaceutycznego, posiadasz uprawnienia audytora wewnętrznego i cechuje Cię nastawienie na współpracę i osiąganie rezultatów, to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • znajomości wymagań norm ISO 9001, 14001, 13485, GMP kosmetycznego i/lub farmaceutycznego,
  • uprawnień audytora wewnętrznego,
  • umiejętności przeprowadzania audytów zgodnie z normą ISO 19011,
  • znajomości narzędzi zarządzania jakością,
  • umiejętności przeprowadzania analizy ryzyka procesów,
  • umiejętności prowadzenia projektów,
  • otwartej i rzetelnej komunikacji, nastawienia na współpracę, dobrej organizacja pracy, proaktywności i otwartości na zmiany, nastawienia na osiąganie rezultatów.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • po okresie próbnym możliwość pracy z domu 1 dzień w tygodniu,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony,
  • kartę multisport i opiekę medyczną,
  • zniżki do bufetu firmowego i na firmowe produkty,
  • bonus roczny.

Zadania

  • koordynowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych w przedsiębiorstwie,
  • nadzorowanie realizacji działań poaudytowych,
  • nadzór nad zgodnością systemów z wymaganiami normatywnymi i prawnymi, inicjowanie i koordynowanie działań doskonalących,
  • wdrażanie nowych systemów jakości wg potrzeb przedsiębiorstwa,
  • prowadzenie dokumentacji systemowej – Księga jakości, polityki i procedury.

  • Praca Piaseczno
  • Kontroler jakości Piaseczno
  • Specjalista ds. Zakupów Piaseczno
  • Specjalista ds. marketingu Piaseczno
  • Specjalista ds. ofertowania Piaseczno
  • Specjalista ds. Zarządzania Piaseczno
  • Specjalista ds. Eksportu Piaseczno
  • Specjalista ds. transportu Piaseczno
  • Specjalista ds. HR Piaseczno
  • Specjalista ds. turystyki Piaseczno
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075