Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Domasław
dolnośląskie, Domasław, dolnośląskie, Polska
KFB Acoustics Sp. z o.o.
3. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku Specjalisty ds. projektów środowiskowych związana będzie z realizacją projektów środowiskowych, w tym w obszarze modelowania zanieczyszczeń powietrza
  • Tworzenie dokumentacji środowiskowej: kart informacyjnych przedsięwzięcia, raportów o oddziaływaniu na środowisko, wniosków o wydanie pozwolenia zintegrowanego
  • Modelowanie rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń w środowisku;
  • Inne analizy środowiskowe związane z procesem uzyskania decyzji środowiskowej;
  • Uzyskiwanie pozwoleń sektorowych, pozwoleń zintegrowanych, dokonywanie zgłoszeń
  • Przeprowadzanie audytów środowiskowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska,
  • Biegła obsługa oprogramowania do modelowania zanieczyszczeń w powietrzu, np. OPERAT FB,
  • Dobra znajomość programów z pakietu Office
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania wniosków o wydanie pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza, wniosków o pozwolenia zintegrowane, zgłoszeń instalacji z uwagi na emisję do powietrza, kart informacyjnych przedsięwzięć oraz raportów oddziaływania przedsięwzięć na środowisko,
  • Znajomość rozporządzenia w zakresie standardów emisyjnych,
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania bilansów LZO,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania sprawozdań w zakresie emisji do powietrza – sprawozdań z opłat za korzystanie ze środowiska oraz raportów do KOBiZE,

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Znakomite możliwości rozwoju oraz duży poziom samodzielności
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy nad realizacją innowacyjnych, międzynarodowych projektów
  • Bezpłatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora inżynierskiego
  • Przyjazną atmosferę w otwartym na nowe pomysły, stale rozwijającym się zespole profesjonalistów
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551