Spawacz
  • Strzegom, ul. Jeleniogórska 1a
Spawacz
dolnośląskie, Strzegom, ul. Jeleniogórska 1a, dolnośląskie, Polska
POLYTECHNIK Urządzenia ochrony środowiska DPU Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

POLYTECHNIK DPU SP. Z O.O. to wiodący producent systemów odsysających i filtrujących dla przemysłu drzewnego. Od prawie 30 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. Firma prowadzi sprzedaż opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie.

Pod marką Höcker Polytechnik zatrudniamy w Niemczech, Polsce, Rosji i Szwajcarii ponad 300 pracowników. Obecnie do naszego oddziału w Strzegomiu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska
  • praktyczne doświadczenie w spawaniu elementów i detali metalowych (m.in. podzespoły urządzeń, kolana, wirniki, obudowy urządzeń, konstrukcje stalowe),

  • wykonywanie ręcznych prac transportowych/przenoszenie materiałów na stanowisko pracy,

  • szlifowanie detali,

  • ścisła współpraca z brygadzistą i mistrzem produkcji.

Wymagania
  • umiejętność spawania elementów metalowych – półautomat,
  • aktualne certyfikaty spawalnicze,
  • znajomości rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie zakładzie produkcyjnym, w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,

  • praca od zaraz - zatrudnienie na podstawie umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa + premia),

  • pracę w młodym, ambitnym zespole,

  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku,

  • niezbędne narzędzia oraz ubrania robocze,

  • pracę w ogrzewanych halach produkcyjnych,

  • możliwość płatnych nadgodzin, jeśli pracownik wyrazi taką chęć,

  • pakiet socjalny oraz dopłata pracodawcy do polisy ubezpieczenia na życie i zdrowie,

  • szkolenia stanowiskowe.

  • Praca dolnośląskie
  • Spawacz dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228