Specjalista ds. Ochrony Środowiska
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Wymagania:

  • Ukończone studia kierunkowe
  • Doświadczenie ok. 4 lat pracy na podobnym stanowisku w firmie usługowej/przemysłowej/produkcyjnej
  • Znajomość aktualnych przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska, m.in. Ustawa o odpadach, POŚ
  • Znajomość systemu BDO, Ekopłatnik, bazy KOBIZE
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie, proaktywne podejście
  • Zainteresowanie tematami ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju
  • Znajomość programów MS Office
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z liczeniem śladu węglowego oraz tworzeniem strategii dekarbonizacji

Zadania:

  • Wsparcie w nadzorze nad przestrzeganiem wymagań ochrony środowiska w firmie oraz monitoring przepisów prawnych i zmian w tym zakresie
  • Wsparcie w opracowywaniu wymaganych sprawozdań - m.in. za korzystanie ze środowiska, opłata produktowa, CBAM, KOBIZE, baza BDO
  • Nadzór nad umowami i decyzjami dot. ochrony środowiska
  • Tworzenie procedur z zakresu ochrony środowiska oraz inicjowanie i wdrażanie działań prośrodowiskowych w firmie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179