Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
ICH POLAND SP. Z O.O.
28. 3. 2024

Dynamicznie rozwijająca się firma ICH Poland Sp. z o.o. sp. k. będąca wyłącznym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem wiodących producentów dozowników służących m.in. do barwienia farb, tynków i lakierów, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, planowanie i koordynowanie zleceń serwisowych (napraw i czyszczenia mieszalników do farb),
  • Bieżący kontakt z klientem w sprawie problemów technicznych,

  • Dbanie o terminowość wykonywanych zleceń,

  • Kontrola raportów po wykonywanych pracach serwisowych, wyjaśnianie różnic, sporządzanie zestawień,

  • Organizacja zleceń transportowych,

  • Odwiedzanie klientów zagranicznych w celu utrzymywania relacji biznesowych oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację telefoniczną i mailową,
  • Mile widziane osoby z zainteresowaniami technicznymi, majsterkowaniem,

  • Sprawna obsługa komputera (zwłaszcza program Excel),

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania pracy,
  • Dokładność i sumienność,

  • Możliwość wyjazdów służbowych do Niemiec i Holandii. Średnio raz na kwartał.

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę w bardzo zgranym zespole,

  • Szkolenia zagraniczne u producentów maszyn,

  • Dofinansowanie do Kart Multisport,

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714