Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta zagranicznego
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, planowanie i koordynowanie zleceń serwisowych (napraw i czyszczenia mieszalników do farb)
  • Bieżący kontakt z klientem w sprawie problemów technicznych
  • Dbanie o terminowość wykonywanych zleceń
  • Kontrola raportów po wykonywanych pracach serwisowych, wyjaśnianie różnic, sporządzanie zestawień
  • Organizacja zleceń transportowych
  • Odwiedzanie klientów zagranicznych w celu utrzymywania relacji biznesowych oraz pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację telefoniczną i mailową
  • Sprawna obsługa komputera (zwłaszcza program Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania pracy
  • Dokładność i sumienność
  • Możliwość wyjazdów służbowych do Niemiec i Holandii. Średnio raz na kwartał.
  • Osoby z zainteresowaniami technicznymi, majsterkowaniem

To oferujemy

  • Miłą atmosferę w bardzo zgranym zespole
  • Szkolenia zagraniczne u producentów maszyn
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570