Specjalista ds. obsługi klienta z francuskim
  • Gorzów wielkopolski
specjalista ds. obsługi klienta z francuskim
Gorzów Wielkopolski, Gorzów wielkopolski, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Szukasz nowej pracy? Chcesz być częścią zaangażowanego zespołu w międzynarodowym środowisku? Chodź i dołącz do nas! Pomóż nam stworzyć SSC w Gorzowie! Obecnie poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta ze znajomością języka francuskiego. Zainteresowany? Nie wahaj się – aplikuj!

Oczekujemy

  • poziom języka francuskiego min. B2
  • poziom języka angielskiego min. B1/B2
  • znajomość pakietu MS Office
  • kompetencje miękkie i gotowość do pracy z klientem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • praca w biurze zlokalizowanym w Gorzowie
  • szansę bycia częścią zróżnicowanego zespołu pracowników, w którym możesz stawić czoła ekscytującym wyzwaniom i różnorodnym zadaniom

Zadania

  • kontakt z klientami i zespołem sprzedażowym w zakresie realizacji zamówień klientów
  • obsługa klientów poprzez telefon, e-mail i chat
  • informowanie działów odpowiedzialnych za jakość produktów o wymaganiach klientów

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. PR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228