Pracownik do obsługi lady mięsnej
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
12. 3. 2024

Firma GOLDEN SERWIS Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko lady mięsnej w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Marcinkowskiego
ul. Wróblewskiego
Zakres obowiązków:
obsługa klienta (bez obsługi kasy fiskalnej)
wykładanie towaru
dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru
obsługa krajalnic
Wymagania:
orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych
dyspozycyjność do pracy zmianowej
pełnoletność
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
umowa zlecenie
stawka godzinowa:
28,20 zł/h brutto=netto uczniowie/studenci
28,20 zł/h brutto pozostali (pełny ZUS)
szkolenie
wypłata miesięczna
praca na pełny etat/część etatu
Więcej informacji: 693-005-322

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Obsługa hotelowa Gorzów Wielkopolski
  • Obsługa gastronomii Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ochrony Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik socjalny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik kolei Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik umysłowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749